ספא
אודות
צור קשר
 
 
 
 
 

 

 

טיפולים

טיפולים הם משהו שנעשה יותר ויותר נפוץ בימינו. יותר ויותר אנשים בוחרים להגיע אל מטפלים כדי שיטפלו בהם וימצאו פתרונות לבעיות שהרפואה המערבית אינה מצליחה לפתור. ישנם סיפורים מפה ועד הודעה חדשה על איך טיפולים מסוימים הצליחו לפתור בעיות שהרפואה המערבית לא הצליחה לפתור- בעיות כמו דיכאון, בעיות קשב וריכוז ועד בעיות פיזיות יותר כמו כבד פגוע או לבלב שלא מתפקד. הסיפורים האלה לא מדברים אל בני אדם עד שהם לא חווים זאת בעצמם.

טיפולי ספא באשקלון נעשו יותר ויותר נפוצים בימינו כשיותר ויותר אנשים מתחילים להבין את התרומה של אותם טיפולים בחיים שלהם. בין אם החוויה נובעת מאיזה שהוא צורך לרפואה משלימה עבור אותם בעיות שהרפואה המערבית לא מצליחה לפתור או העובדה שאנשים מתחילים, בין אם הם מודעים לכך או לא, להיות קצת יותר רגישים לאנרגיה שסובבת אותנו.

טיפולים נעים החל ממתודות יותר מסורתיות כמו עיסויים למיניהם עד דברים אזוטריים יותר כמו רפואה סינית, כוסות רוח, שימוש בשמנים אתריים ואפילו בתי הזעה אינדיאניים. בסופו של דבר טיפולים הפכו להיות שוק, ולאו דווקא במובן הטוב- כיום ישנם הרבה מטפלים שאינם מנוסים דיים ואינם מקצועיים דיים כדי לשאת במלוא האחראיות לגבי טיפול בבנאדם. טיפולים למיניהם נחשבים בעיני רבים ל"לא באמת אמיתיים" ולכן אנשים מרשים לעצמם לפעול בצורה אחראית ולעיתים לגרום לנזק מאותן שיטות "לא מזיקות".

מכיוון שכך ובהתאם לזאת רצוי לזכור שהטיפולים האלה יכולים להביא תועלת אך גם יכולים לגרום לנזק בידיים לא מיומנות ולא מקצועיות. טיפולים יכולים להביא אותנו לאיזון בחיים שלנו ויכולים להזכיר לנו דברים שהגוף שלנו שכח מזמן.