ספא
אודות
צור קשר
 
 
 
 
 

טיפולי ספא 

ספא הוא מקום המאפשר לקחת הפסקה מהחיים העמוסים, לשכב על מיטת העיסויים ולהרגע מהמגע המפנק של טיפולי ספא. הדבר היחידי שיכול להפר את הרוגע והשלווה בספא הוא המחירים הגבוהים אותם גובים מכוני הספא עבור טיפולי ספא שונים. למרות זאת, נדמה כי חווית טיפולי ספא ישראלית משתלמת. מכוני הספא לרוב מעניקים למטופל נעלי בית וחלוק לחווית טיפולי ספא אולטימטיבית.

ספא מציע בתוכו מגוון רחב של פעילויות וטיפולים. מעבר לעיסויים השונים מכוני ספא רבים מציעים גישה לחדר כושר, לבריכה ולסאונה. ישנם גם מכוני ספא המכילים התוכם אמבטיות בוץ מיוחדות. רבים ממכוני הספא בישראל בנויים בתוך בתי מלון. המלון מציע לאורחיו טיפולי ספא, בתשלום כמובן, והספא מציע לאורחיו ללון לילה במלון כדי להתפנק.

ספא טוב יציע מגוון של טיפולים ועיסויים מסורתיים לצד טיפולים חדשניים. כמעט בכל ספא ניתן למצוא טיפולי פנים קוסמטיים. מכוני ספא מועטים מציעים מגוון של טיפולים קוסמטיים מהסרת שיער בלייזר ועד הזרקת קולגן לשפתיים. מרבית מכוני הספא מציעים סוגים רבים של עיסויים . ניתן להתפנק בעיסוי שוודי, תאילנדי, עיסוי רפואי, עיסוי הוליסטי והרשימה עוד ארוכה. אלו הסובלים מבעיות רפואיות יוכלו להתנסות גם בעיסוי רפלקסולוגי. רפלקסולוגיה מתיימרת לטפל ולאבחן בעיות רפואיות דרך כף הרגל. מומלץ ליהנות מכל מה שהספא יכול להעניק לנו, ולשלב מבחר של טיפולי ספא בחבילת ספא אחת.

מכוני ספא רבים בישראל מתחרים זה בזה. כיום ניתן למצוא כמעט בכל עיר מרכזית כמה וכמה מכוני ספא עם תפריטים של טיפולי ספא עשירים במיוחד. כולם מתיימרים להיות האיכותיים והמפנקים ביותר. מכוני ספא רבים מציעים ללקוחות פוטנציאליים מגוון רחב של דילים כדי למשוך אותם אליהם. מכוני ספא רבים מציעים חבילות מיוחדות לימי הולדת ולימי נישואין. כמו כן, מכונים רבים מציעים חבילות וטיפולי ספא מיוחדים לאלו החוגגים אצלם מסיבת רווקים או מסיבת רווקות. מכונים רבים פרוסים לאורכה ולרוחבה של מדינת ישראל. אלו המחפשים הפסקה של כמה שעות יימצאו מכון קורב ליד הבית וייהנו מחוויה מפנקת של ספא.