ספא
אודות
צור קשר
 
 
 
 
 


 

עיסויים

 

עיסויים הם אמצעי עבור הרבה אנשים להגיע למצב של רפיון- רפיון שהם לא מצליחים להשיג באמצעות עצמם פשוט מהסיבה שהם לא נותנים לעצמם מספיק זמן כדי להירגע. עיסויים נעשים דבר יותר ויותר מקובל לנפוץ בימינו כאשר אנשים שרודפים אחרי חלומות שהם לעולם לא יצליחו להשיג- חלומות על עושר, אושר ועוצמה, מאמצים את שרירי הגוף שלהם ושרירי המחשבה שלהם עד שהם מגיעים למצב של עלפון מרוב מתח. 

עיסויים נותנים לנו את האפשרות לקחת פסק זמן ולהתמכר לכוחו המרפא של המגע. בידיים מיומנות עיסויים יכולים להזכיר לנו כמה שהחיים יכולים להיות מענגים ומרתקים, כמה שאנחנו יכולים להנות מכל שניה ושניה בחיים שלנו ושאנחנו לא תמיד חייבים לסבול, להיות מתוחים ולהעמיס על עצמנו דאגות וטרדות.

עיסוי בדרום מאפשרים לנו לשכוח מכל הדאגות שלנו ולו רק לרגע קט. ברגע הזה אנחנו לחלוטין בתוך החוויה של המגע- השרירים שלשים, מערכות הלימפה שפועלות, העצמות שזזות והגידים שנמתחים. כל אלה נותנים לנו את ההנאה שלעיתים שכחנו שבכלל קיימת. שנם אפילו אלה שירחיקו צעד אחד נוסף וידברו על איזונים אנרגטיים, פתיחת ערוצי קי ומתיחות של מרידיאנים, כל אלה, לפחות בעיניי, קיימים ובהחלט נותנים ערך מוסף למיני עיסויים שקיימים כיום.

בימינו נצבר הרבה מאוד ידע שנותן אפשרות למטפלים לפעול בהרבה שיטות להתאים את השיטה למטופל, כולל מגוון סוגי עיסויים שיכולים לטפל בבעיות שונות, בזמנם שונים ובמצבים שונים. עיסויים בהחלט כלי מועיל ומענג בחגורת הכלים של כל מטפל ויכולים לספק הנאה ומרגוע, דבר שהולך, בסופו של דבר, יד ביד עם בריאות פיזית ונפשית, ומי יודע- אולי זה מה שכולם מחפשים בעצם, והם פשוט לא מודעים לכך.